SUPERDISCUS - Hodowla paletek - paletki, Hodowla Dyskowców Discus Farm - Dyskowce, Hodowla Ryb Ozdobnych
Strona główna      Galeria      Sprzedaż      Wystawy - Konkursy      Kontakt       

 

 

 

 

WYSTAWY/KONKURSY

IX Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 10-11.06.2017

SGGW - Warszawa 20-21.05.2017

Animal Show - Kraków 13-14.05.2017

Warszawa Nadarzyn 8-9.04.2017

Wystawa Kielce Chrusty 25-26.03.2017

Lubelska Wystawa Zoologiczna - ZOOPARK 25-26.02.2017

Wystawa Palmiarnia Gliwice 26.11-11.12.2016

VIII Dni Akwarystyki - Muzeum Przyrody w Drozdowie 7-9.10.2016 

III Mistrzostwa Europy Dyskowców - Dortmund 1-3.10.2016

Wystawa akwarystyczna - Rychnov nad Kneznou 17-21.09.2016

VIII Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 11-12.06.2016

Norymberga 26-29.05.2016

Warszawa 21-22.05.2016

Animal Show - Kraków 15-17.04.2016

Wystawa i Targi - Częstochowa 2-3.04.2016

ZooPark - Lubelska Wystawa Akwarystyczna - Lublin 12-13.03.2016

Wystawa Dyskowców w Palmiarni Gliwickiej 12-26.02.2016

Wystawa Palmiarnia Gliwice 28.11-13.12.2015

V Mistrzostwa Polski Dyskowców Poznań 17-18.10.2015

Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie 2-4.10.2015

Mistrzostwa Świata Dyskowców - Napoli 25-27.09.2015

Akva Expo 2015 - Rychnov nad Kneznou 12-16.09.2015

XV Zoologiczne Targi Akwarystyczne - Łódz  11-13.09.2015

V Jubileuszowe Sympozjum Akwarystyczne - Żychlin 27-28.06.2015

VII Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 6-7.06.2015

Aqua Jura - Częstochowa 29-31.05.2015

Warszawskie Dni Akwarystyki 22-23.05.2015

Paris Grigny Discus Show 18-19.04.2015

Konkurs Gupika - Jaworze 23-25.04.2015

Lubelska Wystawa Zoologiczna - ZOOPARK 14-15.03.2015

Wystawa Akwarystyczna SGGW Warszawa 31.01-01.02.2015

Obchody 30-lecia firmy AQUAEL - Suwałki - 28.11.2014

III Mistrzostwa Polski Żaglowców - Poznań - 25-26.10.2014

2 Europen Discus Championship 3-5.10.2014

VI Ogólnopolskie Dni Akwarystyki w Muzeum Przyrody w Drozdowie - 27-28.09.2014

Rychnov nad Kneznou - 13-17.09.2014

VI Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 7-8.06.2014

Aquajura - Wystawa Akwarystyczna - Częstochowa 05-06.04.2014

Lubelska Wystawa Zoologiczna - ZOOPARK 22-23.02.2014

IV Międzynarodowe Mistrzostwa Dyskowców - Poznań 19-20.10.2013

Wystawa Krewetek i Akwariów , Mistrzostwa Polski Krewetek Akwariowych
Szczecin 27-29.09.2013

Wystawa Akvaexpo 2013 Rychnov nad Kneznou 14-18.09.2013

Pasjonaty - Katowice Spodek 22-23.06.2013

V Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 08-09.06.2013

Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika - 01-02.06.2013

British Discus Show - Doncaster 23-24.03.2013

Lubelska Wystawa Zoologiczna ZOOPARK 2013 9-10. 03.2013

Wystawa Ryb Akwariowych Hradec Kralove 9-17.03.2013

Targi Zoologiczne Pet Fair - Hannover 25-27.01.2013

Wystawa Akwarystyczno- Terrarystyczna - Lublin 17-18.11.2012

II Mistrzostwa Polski Żaglowców - Poznań - 27-28.10.2012

1 Europen Discus Championat - Dortmund - 29-30.09.2012

XI Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna - Wrocław - 14- 16.09.2012

Rychnov nad Kneznou - 15-19.09.2012

Wystawa Dyskowców i Mistrzostwa Europy Gupika - Bielsko- Biała 2-3.06.2012

INTERZOO - Norymberga 17-20.05.2012

IV Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 12-13.05.2012

ZOO PARK Lublin - Targi i Wystawa Zoologiczna 17-18.03.2012

Wystawa Hradec Kralove 11-19.02.2012

The Art of the Planted Aquarium - Międzynarodowy konkurs 27-29.01 2012 Hannover

Wielki Konkurs Wiedzy Akwarystycznej - Warszawa 10 12 2011

Aquazoo - Targi Akwarystyczne Poznań 22-23.10.2011

III Polskie Mistrzostwa Dyskowców - Warszawa 30.09-02.10.2011

Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika Bielsko-Biała 4-5.06.2011

Targi Pet Fair - Łódź 20-22.05.2011

III Śląski Weekend Akwarystyczny - Katowice 9-10.04.2011

Hradec Kralove - Wystawa Ryb Akwariowych 12-20.02.2011

Pet Fair - Hannover 28-30.01.2011

I Mikołowski Weekend Akwarystyczny 4-5.12.2010

II Śląski Weekend Akwarystyczny Katowice 16-17.10.2010

Napoli Aquatica 2010 - Włochy 24-26.09.2010

IX Targi Zoologiczno -Botaniczne Wrocław 10-12.09.2010

INTERZOO - Nurnberg Germany 13-16.05.2010

Otwarte Mistrzostwa Polski Hodowców Gupika 01-03.05.2010 - Bielsko-Biała

Śląski Weekend Akwarystyczny 24-25.04.2010 - Katowice

IV Spotkanie Tanganickie Kraków - Firma Tropheus Tanganika - 17.04.2010

Aqua Terr Toruń 09-11.04.2010 Forum Akwarystyki i Terrarystyki Polskiej

MTP Poznań 29-31.01.2010 I Polskie Mistrzostwa Żaglowców

Wielka Wystawa Akwarystyczna  25 lecie Aquael  - Warszawa 18-27.09.2009

Czeski Konkurs Dyskowców i Skalarów - Ceska Lipa 3-6 09.2009

Targi ZOO Botanika Wrocław 28-30.08 2009

100 lat Ruchu Akwarystycznego w Polsce - XI Międzynarodowe Targi Zoologiczne
8-10.05.2009 - Łódź

IV UK Discus Championships - Hayling Island 10-12.10.2008

Czeski Konkurs Dyskowców i Skalarów - Ceska Lipa 29.08-03.09 2008

Zoofestiwal - Kraków 5-8.06.2008

Międzynarodowe Targi Poznańskie "Aquazoo" 8-10.02 2008

Lecce - Discus Mediterranea 2007 konkurs

3 Targi Zoologiczne Zoopark - Lublin 23-25.11.2007

Rzeszów - Podkarpackie targi ZOO 6-7.10. 2007

Wystawa - Chorzów 2007

Ogólnopolski Zlot Akwarystyczny - Łódź 2007

© 2007 by Superdiscus